У підприємців із Переялава вимагали неіснуючі борги – на Київщині судитимуть сучаних “рекетирів”

today 12.01.2023 query_builder 15:37 remove_red_eye 339 bookmarks Новини

Як встановило розслідування, троє мешканців Київської області, які відносять себе до кримінального кола, вимагали від приватних підприємців міста Переяслав неіснуючий борг. Підозрювані, погрожуючи потерпілим та членам їх родин фізичною розправою і вбивством, застосовували до них фізичну силу, та пред’явили підприємцям вимогу про необхідність сплатити їм, тобто вимагачам, 10 тис. доларів США, повідомляє Київська обласна прокуратура.

За процесуального керівництва Київської обласної та Броварської окружної прокуратур до суду скеровано обвинувальний акт стосовно трьох мешканців Київщини за фактом вимагання грошових коштів від приватних підприємців за попередньою змовою групою осіб поєднаного з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я (ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 189 КК України).

Досудове розслідування здійснювалося слідчим управлінням ГУ СБУ у м. Києві та Київській області, за оперативного супроводження Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ у м. Києві та Київській області. Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

87 запитів за 0,174