У Ворзелі відновив роботу завод Fozzy Group

today 09.05.2022 query_builder 13:26 remove_red_eye 450 bookmarks Новини

У Ворзелі нарешті відновив роботу завод Fozzy Group. У цехах випікають хліб, кондитерські вироби та обсмажують каву. Продукцію вже відвантажують до мереж «Сільпо», «Фора», Thrash та Fozzy, інформує «Хмарочос».

«До Ворзеля повернулися електрика та вода, а з ними й можливість розконсервувати завод після окупації. Наразі це поки єдине виробництво, що розпочало свою діяльність у Ворзелі та відновило виробничу потужність. На роботу повернулися 150 фахівців заводу», — повідомляє пресслужба компанії.

Нагадаємо, Ворзель був заблокований російськими окупантами з кінця лютого. Всередині березня вдалося почати евакуацію мешканців, але значна кількість залишалися в селищі без електрики, води та зв’язку до відступу російської армії.

Зараз на заводі Fozzy у Ворзелі працює три цехи. Там обсмажують і фасують 36 тонн кави, виготовляють понад 10 тонн шоколадних виробів та 236 тонн хлібобулочних виробів на місяць.

На жаль, центральне виробництво у Ворзелі було повністю розграбоване.

Також значні збитки Fozzy Group зазнала внаслідок влучання російської ракети у склади замороженої продукції під Броварами

92 запитів за 0,165