Видавав себе за військового та виманював кошти у родичів і знайомих (+відео допиту)

today 27.09.2022 query_builder 13:52 remove_red_eye 152 bookmarks Новини

Молода жінка, що звернулася до поліції, розповіла правоохоронцям про дальнього родича: 31-річний чоловік тривалий час ошукував її рідних, колег та знайомих. Він переконував, що воює на передовій та потребує коштів на амуніцію та спецтехніку. Насправді ж, ніколи не був мобілізований.

Жінка неодноразово перераховувала шахраю кошти, бо була впевнена, що сприяє українським військовим, крім того залучила до збору коштів колег та знайомих. Загалом сума зібраних грошей шахраєм становила понад 80 тисяч гривень. Довірилась аферисту і 71-річна матір потерпілої, і також певний час допомагала чоловіку переказами. Спочатку "вояка" гроші виманив начебто на придбання тепловізорів. Надалі лиходій просив грошей на лікування і розповідав усім, що він перебуває у госпіталі.

Поліцейські Білоцерківського РУП встановили особу та місцеперебування лиходія. У Таращанському відділенні поліції він зізнався про свою аферу і ошуканих ним родичів. Зловмисник розповів, що отримані кошти він витратив на алкоголь, розваги та онлайн казино, повідомляє Поліція Київської області. Нині правоохоронці встановлюють усіх потерпілих від шахрайських дій. Тож, якщо ви стали жертвою такого шахрайства, повідомляйте до поліції. За фактом шахрайства та за процесуального керівництва Білоцерківської окружної прокуратури, фігуранту повідомлено про підозру [ч.1 ст.190 ККУ]. Йому загрожує обмеження волі до 3 років.

ВІДЕО ДОПИТУ

Фото та відео - Поліція Київської області

90 запитів за 0,184