Відверто: Вадим Супрунов (95 округ, кандидат до Верховної Ради України)

today 10.07.2019 query_builder 15:09 remove_red_eye 425 bookmarks Відверто

Лаконічна довідка

Боярчанин Вадим Супрунов

• Народився 04 жовтня 1974 року.

• "Обіймає посаду генерального директора ТОВ "ПРОМІСТРУМ"

• Вищу освіту здобув у Національному технічному університеті України

1. Що замінили б у сучасній системі влади?

- Найголовніше питання - це впровадження законодавчих ініціатив, норм в антикорупційній політиці. Цій проблемі надається значна увага, але зроблені кроки малоефективні.

2. Чому люди бізнесу йдуть у політику?

- Вважаю, що в нашій країні мають бути створені належні умови для конкурентного, прозорого, чесного ведення малого, середнього і великого бізнесу. Треба зробити так, щоб кожне підприємство могло брати участь і перемагати у конкурсах, тендерах, закупівлях за відкритих прозорих умов. А у нас із цим проблеми. Чимало запитань до законодавчої, судової влади. Бізнес йде у владу, щоб поліпшити бізнесовий клімат, щоб створити умови для притоку як зовнішніх інвестицій, так і внутрішніх. Але будь-який інвестор повинен бути впевненим, що його кошти захищені.

3. Кому із сучасників симпатизуєте?

- Мені завжди імпонував В'ячеслав Чорновіл. Переконаний, якби він став Президентом, доля нашої держави була б кращою... Бо ця людина мала певні ідеї, знала шляхи їх реалізації, душею вболівала за Україну.

4. Чому досі не відбулося українське економічне "диво"?

- На нашому небосхилі ще не з'явився справжній реформатор, ми не маємо лідера нації, який міг би об'єднати народ національною ідеєю і повести за собою країну.

5. То Ви вважаєте, що насамперед має бути ідея?

- Так. Зрозуміла широким масам українців національна ідея, що зможе об'єднати націю, змусить рухатися вперед, розвиватися.

6. Чому Ви вирішили балотуватися до Верховної Ради?<

- Хочеться принести свої енергію та потенціал на вівтар побудови чесної, конкурентної, потужної держави, із сильною економікою, що постійно розвивається, із сильною законодавчою гілкою влади.

7. Які проблеми округу вважаєте найактуальнішими?

- Це, насамперед, корупція. Далі - відсутність чесної конкуренції у політичній та економічній сферах, як наслідок - досить низький соціальний захист населення. Програм ухвалено багато, але ефективні вони лише на папері.

8. Які соціальні проекти Ви запустили б?

- Нині вже реалізується всеукраїнська програма "Україна без гепатиту". Це масштабний проект, адже тільки за офіційними даними вражаючий відсоток населення страждає від цього захворювання, але насправді хворих удвічі більше. А заразитися людина може будь-де: у стоматологічній клініці, манікюрному салоні, навіть у перукарні. З одного боку ми допомагаємо постраждалим, з іншого - пропонуємо власникам подібних закладів пройти тестування й довідатися чи є їх бізнес безпечним для відвідувачів. Я - волонтер цього проекту. На теренах Києво-Святошинського району ця проблема також гостро актуальна. Ще беру участь у роботі благодійних фондів, активно займаюсь волонтерською діяльністю. Адже бойові дії на Сході тривають - і наші захисники постійно потребують допомоги.

9. Найскладніше випробування для Вас?

- Зрада тих, кому довіряю.

10. Що найбільше цінуєте в людях?

- Чесність, порядність, відвертість насамперед.

11. А в собі?

- Ті ж риси.

12. Кому найбільше довіряєте?

- Справжнім друзям. Їх небагато, але вони є.

13. Головний життєвий принцип?

- Виваженість при ухваленні будь-яких рішень.

14. Подарунок, якому б надали перевагу?

- Гарний настрій.

15.Як любите відпочивати?

- Найкращий відпочинок - активна участь у реалізації нових проектів, урізноманітнення видів діяльності та втілення в життя креативних ідей.

16. Чи є книга, яка змінила Ваше життя?

- Теодор Драйзер, трилогія "Фінансист", "Титан", "Стоїк".

Головний герой, розпочавши з нуля, зміг досягти омріяних вершин, реалізувати безліч ідей, створити себе як особистість і бізнес-імперію, але ніколи не зупинявся на досягнутому, впроваджуючи у життя нові задуми. В реальному житті людей з таким масштабним мисленням небагато, але саме вони змінюють світ.

17. Чим захоплювалися у дитинстві?

- Захоплень було багато і доволі різноманітних... Перечитав всі книжки змістовної родинної бібліотеки. Захоплювався авіамоделюванням та конструюванням. Самостійно зібрав свій перший персональний комп'ютер. Обожнював активне дозвілля та спорт: боротьбу, стрибки з парашутом, туризм, командні види - регбі, футбол, баскетбол. Також захоплювався східною історією та філософією, що надихнуло вивчати східні мови.

18. Які цілі ставите перед собою зараз?

- Втілити в життя всі започатковані проекти. Впевнений, що головні реалізації ще попереду, бо задумів багато.

19. Улюблені міста?

- Поза конкуренцією - рідна Боярка. Обожнюю Київ. Сподобалися Цюріх та Будапешт.

20. Чим пишаєтесь найбільше?

- Тим, що маю можливість допомагати іншим.

Політична реклама

place Адреса

Вадим Супрунов, Боярка, 95 округ, відверто про Вадима Супрунова

access_time Графік роботи

Ккндидат в Народні депутати Вадим Супрунов

92 запитів за 0,252