Вкрай необхідна допомога доправлена мешканцям Іванківської ТГ

today 20.04.2022 query_builder 08:55 remove_red_eye 338 bookmarks Новини

У розташоване поблизу Зони відчуження селище Іванків, яке понад місяць перебувало під окупацією рашистів, доставили 10 тонн гуманітарної допомоги від НАЕК «Енергоатом» для потреб місцевої об’єднаної територіальної громади. Привезли не лише товари першої необхідності – продукти харчування, ліки, засоби гігієни, але й одяг, сантехніку тощо, інформує у Фейсбуці Київська обласна рада.

Нагадаємо, під час окупації Іванківська ТГ зазнала масштабних руйнувань та не мала жодного гуманітарного коридору. Тож потреб накопичилося багато, і на їх вирішення потрібні час, зусилля та допомога всіх небайдужих.

«Енергоатом вже багато років допомагає Іванківській громаді, а зараз, під час війни, ми цю роботу підсилюємо – продовжимо збирати, формувати та доставляти гуманітарну допомогу для тих, хто найбільше її потребує», – сказав виконавчий директор з персоналу ДП «НАЕК «Енергоатом» Олег Бояринцев, який разом з головою профспілки компанії Олексієм Личом особисто доправляв гуманітарний вантаж у цей куточок Київщини.

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,204