Вже і у Броварах школи та торгові центри «замінували»

today 21.01.2022 query_builder 13:00 remove_red_eye 423 bookmarks Новини

Як повідомляє «Реальный Киев», надійшло повідомлення від терориста, який вимагає 2 млн грн перерахувати на номер телефона, інакше через три години почне приводити в дію вибухові пристрої потужністю 50 кг тротилу, закладені у всі школи та торгові центри Броварів.

Сподіваємося, що правоохоронні органи області знайдуть зловмисника і покарають його належним чином.

Заява мера Броварів:

Друзі! Маю термінову інформацію для мешканців нашої громади!

Об 11.45 до поліції та ДСНС надійшло повідомлення про нібито замінування навчальних закладів та торгових центрів міста Бровари. Автором даного повідомлення є , як він себе називає «російський терорист KARNAVAL». Вимога – за три години зібрати викуп у сумі 2 млн. грн.

Негайно надано доручення керівникам закладів освіти евакуювати дітей та педагогів з усіх навчальних закладів громади, керівники торгових центрів також терміново повідомлені про ситуацію.

У заклади освіти управлінням поліції та ДСНС вже направлені бригади у складі вибухотехніків, кінологів та рятувальників.

Прошу зберігати спокій, впевнений, що дане повідомлення – не більше, ніж недолугий жарт з метою нагнітання напруження у суспільстві на тлі останніх політичних подій у державі.

92 запитів за 0,176