Вже вивезли тіла 410 мирних жителів Київщини

today 03.04.2022 query_builder 18:54 remove_red_eye 488 bookmarks Новини

З визволеної від російських загарбників території Київської області вже вивезено 410 тіл убитих мирних жителів.

Про це повідомила Генеральний прокурор Ірина Венедіктова у Фейсбуці, передає Укрінформ.

“З території Київщини наразі вивезено 410 тіл убитих мирних мешканців, за 1-3 квітня 140 з них вже оглянуто прокурорами та іншими фахівцями”, - заявила чиновниця.

Венедиктова додала, що в бюро судмедекспертизи постійно чергують прокурори, слідчі та судові експерти для проведення оглядів, розтинів та відбору зразків ДНК.

Вона зауважила, що паралельно відбувається робота з місцевим населенням, пошук свідків, потерпілих, збір фото і відеодоказів.

"Люди налякані, втомлені і замордовані, вони пережили жах. Для цього теж потрібен час і професійний підхід, щоб зафіксувати все правильно і не втратити шансу знайти і покарати винних", - наголосила Генпрокурор.

Як повідомляв Укрінформ, українські військові визволили від російських загарбників Київську область. Світ облетіли кадри убитих загарбниками мирних жителів Бучі, Ірпеня, Гостомеля та інших населених пунктів. Серед уже знайдених жертв воєнних злочинів російських військ є зґвалтовані жінки, яких намагалися спалити, вбиті представники місцевого самоуправління, діти, літні люди, чоловіки. У багатьох - зв'язані руки, є сліди катувань, люди вбиті пострілами у потилицю.

Нагадаємо, 1 квітня міський голова Бучі Анатолій Федорук повідомив, що у братських могилах поховали 280 людей.

Фото - Укрінформ

85 запитів за 0,183