Як визначити характер людини за кольором очей

today 24.12.2021 query_builder 22:04 remove_red_eye 261 bookmarks Новини, Таємні знання

Завдяки очам можна викрити брехню та зрозуміти наміри людини. Цікаво, що за кольором очей також можна визначити й характер людини. Про це розповіла Радіо Трек психологиня Ольга Романів.

Блакитні

Блакитноокі люди мають природну харизму. Хоча володарі блакитних очей зазвичай надмірно емоційні, творчі та схильні до швидких змін настрою. Іноді вони обманюють, істерично поводяться та страждають від спалахів гніву.

Чорні

Чорноокі – справжні лідери. Вони цілеспрямовані та здатні досягати великих цілей. Але вони неймовірно запальні, схильні до авантюризму, зациклені на своїх ідеях та вперті

Зелені

Люди із зеленими очима популярні серед протилежної статі. Завдяки схильності до перфекціонізму їм легко вдається займатися як творчістю, так і рутинною роботою.

Сині

Характер синьооких, як і колір райдужки, неординарний. Синьоокі люди, як ніхто, схильні до зверхності.

Сіро-зелені

Володарі таких очей ставлять перед собою цілі та йдуть до них попри всі невдачі. Однак такі люди досить чутливі, емоційні та часто ухвалюють рішення не головою, а серцем.

Карі

Кароокі люблять бути в центрі уваги та багато спілкуватися з людьми. Вони наділені почуттям гумору та життєрадісністю. Однак часто капризують і цим відштовхують тих, хто в них закохується.

Сіро-блакитні

Такі люди мають справжній нордичний характер. Їх нелегко вивести на емоції, адже вони в будь-яких критичних ситуаціях намагаються зберегти спокій та розважливість.

Сірі

Сіроокі, без домішок інших відтінків, трапляються рідко. Вони розважливі, врівноважені, терплячі та працьовиті. На них завжди можна покластися.

Фото із сайту Радіо Трек

92 запитів за 0,262