Забудовник сплатив понад 600 тис грн боргу на розвиток інфраструктури Софіївської Борщагівки

today 29.12.2021 query_builder 19:10 remove_red_eye 66 bookmarks Новини

Прокурори Київської обласної прокуратури забезпечили виконання судового рішення щодо відшкодування понад 600 тис грн боргу із сплати коштів пайової участі у розвиток інфраструктури с. Софіївська Борщагівка.

Правоохоронцями встановлено, що в ході здійснення будівництва багатоквартирного житлового будинку, на виконання вимог містобудівного законодавства, суб’єкт господарювання зобов’язався сплатити понад 600 тис грн у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Бучанського району. Однак, замовник свої зобов’язання перед громадою не виконав, повідомляє прокуратура Київської області.

З метою захисту інтересів територіальної громади та поновлення їх прав, прокуратурою подано до суду позовну заяву про стягнення цієї заборгованості.

Завдяки вжитим обласною прокуратурою заходам представницького характеру судове рішення виконане в повному обсязі. Забудовник сплатив до місцевого бюджету заборгованість. Отримані кошти будуть спрямовані сільською радою на потреби територіальної громади для забезпечення життєдіяльності її мешканців.

Фото ілюстративне із відкритих джерел

92 запитів за 0,245