Залужний розповів про подвиг українських військових при обороні Мощуна – воротами до Києва (є відео)

today 11.04.2022 query_builder 06:51 remove_red_eye 1330 bookmarks Новини

Українські військові утримали село Мощун, яке могло стати воротами для ворога на шляху до столиці.

Відео про розтрощене, але не скорене село Мощун у Фейсбуці розмістив Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний, передає Укрінформ.

"Утримати цей форпост було надважливим завданням. Адже Мощун міг стати для ворога воротами на шляху до столиці. Проте наші воїни проявили дива військової майстерності. Під ногами загарбників горіла не тільки земля, а й вода. Українські захисники підривали мости, понтонні переправи, не даючи ворогу просунутися далі. Вони втримали Мощун. І цим захистили Київ", - наголосив Валерій Залужний.

Він впевнений, що у цій війні битва за кожне місто і село нашої країни варта окремої книги.

"Кожен військовий і цивільний, хто чинив спротив окупанту, хто підтримує визволителів, вартий окремої розповіді. Ми пам'ятаємо всіх - і полеглих, і живих", - підкреслив Головнокомандувач ЗСУ.

Нагадаємо, село Мощун звільнене від російських загарбників 21 березня. Військові ЗСУ працювали злагоджено, було знищено багато ворожої техніки на підходах до населеного пункту. Хоча з боку ворога була не просто піхота, а спецпризначенці, десантно-штурмові війська, кадирівці.

Фото - Укрінформ, відео - Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний

92 запитів за 0,203