Відомий Зенон Бандрівський: він “читає” організм як розкриту книгу. Своїми порадами допоміг багатьом людям

today 09.01.2021 query_builder 17:21 remove_red_eye 2748 bookmarks Новини

Це має знати кожен! "В організмі, як і в сонячній системі, все взаємопов'язане. Тому я не лікую симптоми - я лікую орган, який за це відповідає. Гіпертонія - це не хвороба, а симптом. Треба посилити міокард і "розібратися" з нирками. Фібріміоми пов'язані зі щитовидною. Якщо щитовидна залоза проблемна - порушується білковий обмін і страждає печінка.

...

За шкіру відповідає селезінка, тому якщо проблемна шкіра - не маж її, а лікуй селезінку.

Тромбофлебіти - печінка не розщеплює жири.

...

Біль в суглобах свідчить про проблеми з печінкою. Тому точний діагноз можна поставити за обличчям (зморшки, перекошення та колір обличчя або його частин, родимки тощо) і віддихом людини".

...

"Перша хвиля раку пов'язана із появою електрики та перших великих заводів. Друга - в 1950-ті роки: від променевої трубки телевізора. Третя хвиля-епідемія, яка збирає свої криваві врожаї й зараз, "стартувала" в 80-тих роках завдяки комп'ютерам та мобільним телефонам. Відтак, згідно статистики, в розвинених країнах - Америці, Франції, Данії - "ракові" показники просто зашкалюють. Коли людина сідає за комп'ютер, в неї відразу страждає 18 показників здоров'я."

...

"Цукор - це одна з найбільших катастроф ХХ століття. Цукор - це легкий вуглевод, який відразу перетворюється на жир, осідає у великій кількості в печінці і йде у вени. Та ще й провокує збурення енергії (тобто - психіки), і люди (особливо - діти) починають бути неконтрольованими. Структура меду зовсім інша. Тому відмовтеся від цукру і їжте мед".

...

"Коли бракує свого тепла, ми починаємо мерзнути. І замість того, щоб загартовуватися, тепліше одягаємося. В результаті власного тепла стає ще менше. Наприклад, в Бафоло взимку більшість людей ходить… в шортах! Хоча кліматичні умови у них такі, як і у нас, лише зима на місяць довша…"

...

"У витоків - все просто: правильно ходити, правильно спати, правильно їсти + духовність. Та ніхто не вчить правильно ходити. При тому, що існує техніка правильної ходьби, яка вирішує дуже багато проблем, пов'язаних із розміщенням внутрішніх органів. Як правильно ходити, як правильно спати, погляд на паління, алкоголь та наркотики з точки зору фізіології, а не з позиції "погано чи добре", про гарні зуби і здорові очі - про все це в моїй книзі "Дітям про здоров'я."

...

"Старіння - це вихід води з клітин. Але якщо мозок зайнятий працею - людина довше живе. Читав в стародруках, що людина повинна жити стільки років, скільки росте, помножені на 7. Тобто: 20х7=140 років. А кохатися - до 70 років. Це є норма життя."

...

"За 10 років в світі спалюється 59 мільярдів тонн вугілля. Штучні пустоти, що утворюються під час його видобування, змінили магнітне поле землі. Що в свою чергу стало причиною тих невластивих для життя планети процесів, які зараз відбуваються. Планета, яка знаходиться у тісному зв'язку з іншими в сонячній системі, змістилася. А значить "фальшиво звучить" вся планетарна гамма, тобто відбуваються зміни всієї сонячної системи".

...

"Запорука щастя проста: кожна людина повинна себе реалізувати в міру своїх можливостей у відповідності до своєї природи".

ПОВНИЙ ТЕКСТ СТАТТІ

Радислав Кокодзей, кореспондент журналу Київщини "Корисний формат. Нове передмістя".

92 запитів за 0,234