Ворог атакує Київщину та столицю – інформація з офіційних джерел. Є численні пошкодження (оновлено)

today 14.01.2023 query_builder 08:45 remove_red_eye 2653 bookmarks Новини

Орієнтовно о 6 ранку 14 січня жителі деяких районів Київщини могли прокинутися від звуків вибухів. Однак повітряної тривоги в цей час не було.

Як підтвердив у той час на своїй сторінці в Телеграмі голова Київської ОВА Олексій Кулеба, близько 6 ранку на Київщині були чутні звуки вибухів. Виявляється: "На одному з об’єктів критичної інфраструктури маємо загоряння. На місці працюють відповідні служби. Попередньо, без постраждалих", - йдеться у повідомленні очільника КОВА.

Після 9-ої години на Київщині знову пролунали вибухи. Після оголошення повітряної тривоги голова Київської ОВА повідомив, що ворог атакує столицю та область та закликав жителів області перебувати в укриттях та безпечних місцях.

Він також проінформував: "Унаслідок ранкової атаки пошкоджено 18 приватних будинків. Понівечені дахи та вікна. Екстрені служби працюють на місці. Попередньо, без постраждалих. На обʼєкті критичної інфраструктури пожежа локалізована".

Київська міська військова адміністрація повідомила про ракетну атаку на столицю, за попередньою інформацією є влучання в об’єкт інфраструктури. На місці вже працюють всі необхідні служби. Дані уточнюються, очікуйте офіційної інформації. До відбою повітряної тривоги перебувайте в укриттях.

Заступник Керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко проінформував, що в Київській області під час ранкової атаки зафіксовано влучання у житлову забудову. В будинках місцевих мешканців вибито вікна. Попередньо інформації про постраждалих немає! На місці працюють екстрені служби.

16.00. Триває чергова хвиля ракетної атаки на Київщині.

91 запитів за 0,192