Солодка насолода

today 13.02.2018 query_builder 09:49 remove_red_eye 696 bookmarks Смачні місця

У світі є п'ять мистецтв, і найвеличніше, найвидатніше з них - кондитерська справа. Так вважав винахідник тістечок та тортів Марі-Антуан Карем. Цієї ж філософії дотримується і Наталія Горбунова. Її кондитерськими шедеврами сьогодні ласують не лише жителі Святопетрівського.

Формула успіху серед шанувальників солодкого проста. Поєднання найкращих кондитерських традицій з авторськими секретами - ось вірний шлях до визнання ласунів.

І не варто забувати про інгредієнти. Вони мають бути натуральними та свіжими. Ось чому тістечка від Наталії Горбунової не вадять здоров'ю та фігурі. Задля тих, хто обмежує себе у зайвих калоріях та водночас любить солодке, вона прискіпливо вивчала італійські технології домашньої випічки. І тривалі пошуки власного кондитерського стилю принесли бажаний результат. Вічно популярний наполеон, гарбузовий пиріг чи шоколадний капкейк - тістечка на будь-який смак.

- Щоб було смачно, як у дитинстві, однієї рецептури замало. Головна умова бездоганного смаку, аби вироби були виготовлені з душею, - зізнається Наталія.

Насолодитися смаком, знайомим з дитинства, та відкрити для себе нові творіння кондитерських майстрів, легко. Для цього варто лише завітати до магазину домашньої випічки, що у Святопетрівському, на вул. Білгородській, 11.

Або замовити солодощі для настрою можна через Instagram:

Сakes_sweets_studio чи за телефоном 096 546 99 70

Адже як казав класик, від будь-якої осінньої негоди та поганого настрою найкращі ліки - шоколадне тістечко.

92 запитів за 0,228