Адвокат з Ірпеня (виходець із Красноярського краю) розчленував наречену – завершено слідство (подробиці) (текст 18+)

today 01.11.2022 query_builder 14:35 remove_red_eye 101 bookmarks Новини

У червні до поліції надійшла інформація про моторошну знахідку, яка була виявлена місцевим мешканцем в Обухівському районі: валіза з різким трупним запахом, повідомляє поліція Київської області.

У ході огляду багажу було встановлено, що всередині знаходились частини тіла людини та жіночі речі.

Завдяки кропіткій роботі кримінальної поліції, дослідженню речей у валізі та ефективній взаємодії із громадськістю вдалося встановити особу загиблої. Подруга вбитої повідомила, що її знайома тривалий час не виходила на зв`язок та в гардеробі має подібні сукні. Проаналізувавши отримані дані, оперативні співробітники Київщини встановили коло друзів, родичів та співмешканця жінки. Згодом поліцейські провели низку оперативно-розшукових заходів та встановили обставини скоєння вбивства, особу злочинця і його місцеперебування.

«Правоохоронці з`ясували, що наприкінці травня сталося вбивство: жінку було розчленовано і, фактично, по решткам розкидано в сміттєві баки, частину у валізі було вивезено до водойми, але місцезнаходження іншої частини було невідоме. Сам же злочинець виявився адвокатом. На початку липня було проведено обшук, за результатами якого у морозильнику знайдено язик, жіночу матку, серце і нирку», - повідомив начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Підозрюваним, а нині підсудним у цьому кримінальному провадженні виявився 37-річний успішний юрист, виходець із Красноярського краю Російської Федерації, який проживав в Ірпені. Зараз матеріали кримінального провадження за процесуальним керівництвом Київської обласної прокуратури передано до суду. Фігуранту загрожує до 15 років позбавлення волі.

Фото - поліція Київської області

92 запитів за 0,180