Біля Стоянки відкрили тимчасовий міст – рух між Києвом і Житомиром розблоковано (є відео)

today 18.04.2022 query_builder 10:20 remove_red_eye 523 bookmarks Новини

Біля Стоянки відкрили тимчасову переправу через річку Ірпінь. Це значно спростило рух Житомирською трасою з Києва до Житомира, інформують Факти ICTV.

За словами керівника Державної спеціальної служби транспорту Богдана Бондара, через тимчасову переправу вже фіксують активний рух. Він зауважив, що головне завдання цієї переправи – забезпечити проїзд для легкових автомобілів.

Тому великогабаритний транспорт поки що скеровуватимуть на інші незруйновані переправи, наприклад у напрямку Білогородки. Щоби не пропускати фури, поліція їх перевірятиме. Вантажівки, вагою понад 10 тонн через переправу у Стоянці проїхати не зможуть.

А поки відповідні служби продовжують розбирати завали зруйнованого мосту. В Укравтодорі говорять, що на це знадобиться ще приблизно два місяці. Також дорожники працюють над відновленням інших мостів.

За словами керівника Служби автомобільних доріг у Київській області Руслана Ничіка, всього було зруйновано близько 20 мостів. Станом на сьогодні дорожні служби працюють вже на 12 мостах. Тому протягом найближчих двох тижнів планують завершити всі тимчасові переправи.

">

91 запитів за 0,182