Боротьба за землю під колишньою Києво-Святошинською друкарнею триває

today 12.01.2022 query_builder 16:12 remove_red_eye 255 bookmarks Новини

Органи прокуратури через суд вимагають скасування рішень про державну реєстрацію права власності на земельні ділянки комунальної власності у Святошинському районі столиці, право власності на які, на їх думку, незаконно перейшло одній з райрад Київської області.

Про це інформує пресслужба Київської міської прокуратури.

«Під час здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні окружна прокуратура встановила, що однією з районних рад Київської області з порушенням вимог закону оформлено за собою право власності на земельні ділянки на вул. Львівській, 72, на яких розташована будівля колишньої типографії, та які належать на праві власності територіальній громаді міста Києва», - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що мова йде про Києво-Святошинську міську друкарню, яка вже більше десяти років не функціонує, а все обладнання давно продано.

У подальшому між районною радою та товариством–забудовником був укладений інвестиційний договір, за яким передбачено будівництво на спірних земельних ділянках багатоповерхового житлового комплексу із приміщеннями комерційного призначення.

З метою відновлення порушених прав територіальної громади столиці окружною прокуратурою заявлено позовну заяву про витребування земельних ділянок та скасування рішень про державну реєстрацію права власності на них.

Також ухвалою Господарського суду міста Києва в порядку забезпечення позову накладено арешт на вказані земельні ділянки та заборонено вчиняти будь-які дії щодо проведення підготовчих, вишукувальних, будівельних та інших робіт з будівництва, а також заборонено здійснювати будь-які дії із вказаними земельними ділянками.

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,211