Гороскоп на листопад

today 28.10.2018 query_builder 18:57 remove_red_eye 1016 bookmarks Таємні знання

ОВЕН

У листопаді Овнам не слід розслаблятися, але у них вистачить сил, щоб впоратися з виникаючими проблемами. Вирішення робочих питань ускладнюватиметься зовнішніми обставинами, цього місяця підвищена небезпека аварій і поломок, які можуть призвести до зриву кількох угод.

Одинакам, на жаль, не вдасться налагодити особисте життя. Сімейним представникам цього знаку треба бути обачними, не навантажувати родину робочими проблемами, бути стриманішими.

ТІЛЕЦЬ

Тельцям слід не опускати руки. Всі виникаючі проблеми варто вирішувати за столом переговорів. Здоров'я не підведе. Певний запас життєвих сил дозволить уникнути простудних захворювань, але слід зайнятися кардіотренуванням, а на вечерю вживати лише фрукти або молочні продукти.

БЛИЗНЮКИ

Близнюків чекає далеко не найкращий місяць. Але є і хороші новини - непогано виглядає ситуація з фінансами. Звісно, на великий прибуток розраховувати не варто, однак, в цілому, ви будете в плюсах. За нові масштабні проекти не беріться - виконання локальних завдань матиме більший ефект.

Самопочуття Близнюків різко коливатиметься. Періоди, коли ви будете наповнені життєвою енергією, змінюватимуться повним занепадом сил і апатією.

РАК

У Раків - складний період, який позначиться на їх життєвій активності. Вам слід вирішити кілька проблем, які можуть кардинально вплинути на ваше життя. А ось професійна діяльність буде супроводжуватися мінімальним числом проблем. У сфері романтичних почуттів візьміть тайм-аут і постарайтеся частіше вибиратися в люди, відвідуючи світські заходи і вечірки.

Зверніть увагу на дихальну систему. У листопаді підвищується ризик простудних захворювань.

ЛЕВ

Досить цікавий період очікує у листопаді Левів. Ви впораєтеся з накопиченими проблемами на роботі, але тим, хто зайнятий у сфері юриспруденції або торгівлі, слід уважніше вичитувати контракти і перевіряти виставлені рахунки. У тих, чия професія пов'язана з фізичною працею можливий грошовий підробіток.

Щодо здоров'я, то слід звернути увагу на опорно-руховий апарат. Щоденне сидіння за комп'ютером негативно позначається на хребті, а болі в спині змусять вас подумати про вирішення цієї проблеми. Тому варто зміцнити м'язи спини, регулярно займаючись у спортзалі.

ДІВА

У Дів - непередбачуваний місяць. Робочі стосунки Дів у листопаді характеризуватимуться стабільністю, але максимум, якого їм вдасться добитися - це збереження колишніх досягнень. Проявляйте розумну підозрілість при укладанні нових угод, щоб уникнути проблем при їх реалізації.

Цілком можливо, що Дівам доведеться пережити розрив з партнером. Але харизма Дів дозволить їм досить швидко забутися в обіймах іншої людини. Однак це буде швидкоплинний роман.

ТЕРЕЗИ

Терезам доведеться здолати низку випробувань. Проблеми можуть мати фатальні наслідки, якщо Терези не знайдуть для себе точку рівноваги і не зуміють спокійно підійти до вирішення кожної нової задачі.

Одиноким Терезам випаде можливість для перспективного знайомства. Для сімейних Терезів листопад стане перевіркою на міцність відносин.

Щодо здоров'я, то Терезам можна не турбуватися - їх організм буде успішно чинити опір хворобам, якщо вони знайдуть достатню кількість часу для сну.

СКОРПІОН

Скорпіони в листопаді будуть захищені від негативного впливу зірок. Тому сміливо будуйте амбітні плани - у листопаді ви зможете досягти нових кар'єрних висот і матимете хороші прибутки. Рішення слід ухвалювати лише добре прорахувавши всі потенційні ризики, а для нейтралізації опонентів на шляху до нової посади треба залучити на свій бік якомога більше колег.

Самотні Скорпіони можуть закрутити пристрасний роман, однак нові стосунки виснажать вас емоційно.

Щодо здоров'я, то тут вам не слід турбуватися - Скорпіон зможе похвалитися відмінним самопочуттям.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільцям у листопаді слід обережніше ставитися до людей, що демонструють підвищену дружелюбність. Можливі конфлікти в родині, для вирішення яких слід налаштуватися на конструктивний діалог і зробити кроки для реанімації колишніх почуттів.

Приділіть більше уваги фізичним навантаженням.

КОЗЕРІГ

Представники цього знаку повинні вибрати менше зло і намагатися захистити себе від негативних наслідків. Найгірші справи в області фінансів.

На любовному фронті слід бути терплячішим по відношенню до другої половинки. Допомога може знадобитися одному з близьких друзів.

З обережністю займайтеся фізичними навантаженнями. У листопаді Козероги можуть отримати перелом, розтягування зв'язок.

ВОДОЛІЙ

Для Водоліїв листопад - непоганий місяць, очікується прилив життєвих сил і укладання кількох вдалих угод. Їх реалізація зможе поліпшити матеріальне становище представників цього знаку. Але укладайте контракти тільки з перевіреними клієнтами.

На ниві кохання з виникаючими проблемами доведеться справлятися самостійно. Одинакам не варто шукати романтичних пригод десь далеко, адже роман на відстані не принесе їм щастя.

Слід пройти профілактичний огляд, щоб попередити активізацію хронічних захворювань.

РИБИ

У Риб складний, але позитивний місяць. Ви зможете досягнути успіху у всіх сферах життя. Поки що не слід розраховувати на нечуваний прибуток від угод, але Риби налагодять кілька контактів, які будуть корисні у недалекому майбутньому.

На любовному фронті - спокій і тиша. У родинах Риб практично зникнуть причини для сварок і з'ясування стосунків. Головне - поменше розповідати про свої справи літнім родичам. Завоювати вподобану особу зможете у випадку, коли зумієте продемонструвати їй свій високий культурний рівень.

Рибам варто очистити організм перед настанням зимових свят. Намагайтеся дотримуватися розвантажувальної дієти.

92 запитів за 0,216