Київщина – Область Героїв. До війни баришівець рятував людей у водоймах, а зараз боєць із позивним “Камаз” рятує Україну від ворога на сході (офіційне відео+)

today 08.01.2023 query_builder 15:45 remove_red_eye 1119 bookmarks Новини

Військовий 114-ої бригади тероборони Київщини з позивним "Камаз" у цивільному житті працював водолазом-рятувальником. Та 24 лютого 2022 року кардинально змінило його життя. Чоловік, не вагаючись, долучився до лав ЗСУ.

Під час часткової окупації Київщини він спільно з побратимами стояв на захисті рідного селища Баришівка. "Тоді бійці знищили ворожі бойові машини піхоти та зупинили колону окупантів, що рухалася до населеного пункту.

Після звільнення Київської області “Камаз” боронить нашу незалежність на сході країни", - історію захисника розповів голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

Очільник КОВА наголосив, що звитягою наших людей, прагненням до Перемоги, боротьбою за незалежність щодня захоплюються в усьому світі. "Наша перемога має мільйон облич – військових та цивільних, які щосили наближають цей день. Це конкретні люди, такі як “Камаз”", - написав Олексій Кулеба.

Відео - Телеграм голови Київської ОВА Олексія Кулеби, фото - скан відео

87 запитів за 0,179