Пішов у засвіти Віктор Юрченко – легенда регіонального футболу

today 05.04.2022 query_builder 17:02 remove_red_eye 445 bookmarks Новини

Сумні новини продовжують надходити з багатостраждального Бучанського району Київщини. Не витримало серце відомого українського футболіста та тренера, спортивну легенду Київщини, жителя Бородянки Віктора Аркадійовича Юрченка, інформує Києво-Святошинський футбол.

Йому було 58 років. Уродженець села Бабинці Бородянського району набув футбольної слави під час виступів за знаменитий "Машинобудівник". Команда з Бородянки свого часу була грандом на Київщині, ставши в 1986 році володарем Кубка України серед аматорів, а 24-річний захисник Віктор Юрченко відзначився забитими голами в обох зустрічах фіналу. У складі рідної команди Віктор Аркадійович ставав чемпіоном та володарем Кубка Київщини, забивав Олександру Шовковському на Республіканському стадіоні в Києві, увійшов до футбольного літопису як один з небагатьох захисників, якому вдалося оформити хет-трик в офіційному матчі. А після закінчення ігрової кар'єри став тренером, виховав не одне покоління юних футболістів у рідній Бородянці та сусідній Пісківці. Його юнацькі та дитячі команди неодноразово ставали переможцями обласних змагань. Працював Віктор Аркадійович і з дорослими командами в Бородянці та Пісківці. Започаткував футбольну династію, адже обидва його сини Дмитро та Михайло також стали класними футболістами.

Царство небесне Віктору Аркадійовичу Юрченку... Києво - Святошинський футбол, Бучанська районна асоціація футболу, вся спортивна спільнота Київщини висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійного...

Будемо пам'ятати Легенду футболу нашого регіону...

Фото - Києво-Святошинський футбол

91 запитів за 0,167