На Білоцерківщині прокуратура вимагає визнати недійсним договір оренди земельної ділянки вартістю майже 60 млн грн

today 08.11.2022 query_builder 14:41 remove_red_eye 95 bookmarks Новини

Білоцерківська окружна прокуратура звернулася до суду з позовною заявою про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки площею понад 23 га вартістю близько 60 млн грн, інформує Київська обласна прокуратура.

Встановлено, що у 2020 році між громадянкою та сільською радою в особі сільського голови укладено договір оренди земельної ділянки на території тоді ще Рокитнянського району Київської області. Однак вказана земельна ділянка передана громадянці в оренду всупереч Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Земельного кодексу України, оскільки питання про надання в оренду зазначеної земельної ділянки на сесії не вирішувалось та рішення з цього приводу не ухвалювалось.

З метою недопущення неправомірного використання земельної ділянки прокуратура звернулась до суду з позовом, який зараз перебуває на розгляді. До слова, за процесуального керівництва Білоцерківської окружної прокуратури колишнього посадовця судом визнано винним у службовому підробленні (ч. 1 ст. 366 КК України).

Фото з відкритих джерел

87 запитів за 0,183