Рятуючи себе та худобу від окупантів, ірпінець пішки під обстрілами подолав 100 кілометрів: дивовижна історія з цікавим продовженням (+відео)

today 21.05.2023 query_builder 10:45 remove_red_eye 145 bookmarks Новини

Залишати, охоплений війною Ірпінь, у березні 2022 року без теляти Тройки та корівки Марти Андрій навідріз відмовився. Тому їхати евакуаційним автобусом не став, а разом із Тройкою та Мартою вирушив у небезпечну мандрівку до рідні на Житомирщину... пішки. Разом із тваринами чоловік подолав понад 100 кілометрів, дорогою зустрічав добрих людей, які давали їсти та пити, а на останньому відтинку шляху навіть трохи підвезли, розповідає tsn.ua.

Успішно діставшись відносно безпечного місця та, врятувавши тварин, Андрій продовжив займатися улюбленою справою - тваринництвом. Наразі ірпінський бугай Тройка, який донедавна був єдиним на все житомирське село, вже має первістка Джоніка. За рік перебування на Житомирщині, в селі Дівочки, ірпінський бичок підріс, у ньому відразу й не впізнати того бичечка, якого Андрій вивів із Ірпеня. Ірпінський бугай уже нажив у селі на Житомирщині хорошої слави.

З двох десятків тутешніх корів, половина уже побувала у нього в гостях. Результат Тройка показує хороший, вже є здорове потомство - первісток Джонік. Тож, якщо Андрій надумає повернутися із худобою до Ірпеня, в житомирському селі вже буде свій бугай.

Плани про повернення Андрій не відкидає. Тільки от повертатися планує вже не втрьох. За кошти, що йому виплатили як внутрішньо переміщеній особі купив ще одну телицю. Потім трохи ще заощадив і поповнив своє стадо ще однією. Тож якщо і повертатиметься назад до Ірпеня, то вже зі своєю мініфермою.

" rel="noopener" target="_blank">

Журнал Київщини "Корисний формат. Нове передмістя"

Фото та відео - ТСН

87 запитів за 0,182