Святкова пропозиція від “Економмаркету”

today 13.03.2018 query_builder 15:53 remove_red_eye 759 bookmarks Шопінг

"Економмаркет", що на вул. Центральній, 140, у Святопетрівському, допоможе Вам зекономити витрати на продукти харчування. Тут представлений широкий асортимент м'ясної продукції за цінами від виробника. Приємно здивує не лише цінова політика, а й якість та розмаїття продукції. Ковбаси на будь-який смак та гаманець - варені, напівкопчені, сирокопчені… Постійним покупцям вже припали до смаку - "Невська" та "Італіська" (з яловичиною). А дитячі сосиски вподобали не лише наймолодші гурмани. І секрет такого успіху простий - висока якість виробів, які виготовлені за унікальною рецептурою, а головне - із свіжого м'яса.

М'ясний асортимент в "Економмаркеті" оновлюється щодня, крім суботи та неділі.

Вразить вас і багатство виробів - щонайменше 70 видів м'ясних товарів можна побачити на полицях магазину. Курячий шашлик, балики, копчена свинина та окороки є невід'ємною складовою асортименту.

Придбати м'ясні вироби тут можна як у роздріб, так і гуртом (під замовлення). Особливу пропозицію та акції готують в "Економмаркеті" до 8 Березня. Адже уявити українське святкове застілля без соковитої ковбаси майже неможливо. Ваш святковий стіл щонайкраще доповнять м'ясні вироби від торгової марки "Петрівські ковбаси", неперевершений смак яких порадує навіть вимогливих гурманів.

87 запитів за 0,220