Відверто: Василь Ревчук

today 25.02.2020 query_builder 18:54 remove_red_eye 2960 bookmarks Відверто

Лаконічна довідка

Василь Ревчук

• Вищу освіту здобув у Національному технічному університеті України "КПІ імені Ігоря Сікорського".

• Гореницький сільський голова (2014-2015 роки).

• Нині депутат Києво-Святошинської районної ради.

• Займається підприємницькою діяльністю.

• Одружений. Має двох доньок та чотирьох онуків.

1.Чим захоплювалися в дитинстві?

- Спортом. Уже у першому класі мене не могли наздогнати старшокласники. І тоді про мене казали: "Це росте чемпіон". Так і сталося - я став чемпіоном Київської області та був другим в Україні з бігу. З 8 класу почав відвідувати секцію легкої атлетики, що знаходилася в сусідній Білогородці.

2. Найкращий відпочинок для Вас?

- На все життя запам'ятав поїздку після 9 класу до Брянської області, яку організував наш тренер. Взагалі ця мальовнича місцевість славиться своїми лісами та річкою Іпуть. Ми мешкали в наметах, збирали ягоди та трави. А завершилася мандрівка паренням в лазні. Все було просто і водночас дуже душевно.

3. Кому довіряєте?

- Дітям, дружині, братові. Своєму другу Володі Іванову теж довіряю.

4. Який заробіток для Вас був найдорожчим?

- На кожному етапі були свої випробування. Я завжди кажу, що свою продовольчу програму виконав не тільки за себе, а й за своїх дітей та онуків. За один рік вигодував 450 гусей, 30 поросят і 4 бички. Тваринництвом почав займатися у 1989 році. Через 10 років висадив сад. Посадив 20 тисяч яблунь, Тоді взяв в оренду 20 га землі. Заробіток від сільськогосподарської діяльності був невеличкий, але найдорожчий.

5. Чи має аграрний бізнес перспективи для розвитку в передмісті?

- Вважаю, що в нашому регіоні це дуже складно. По-перше, малі площі. А по-друге, фермери зі старту знаходяться у програшній ситуації, бо в нашій країні дотації від держави отримують здебільшого великі агрохолдинги.

6. Чому досі не відбулося українське економічне диво?

- У нас винайшли унікальний метод боротьби з корупцією - підвищувати до захмарних розмірів зарплати посадовцям. На мою думку, це ненормально, коли можновладці у сотні разів отримують заробітну плату вищу, ніж переважна більшість українців. У тій же Німеччині такого колосального розриву немає. Там зарплата посадовця в 3-4 рази вища, ніж у звичайного робітника. Це лише один із прикладів неефективного використання державного ресурсу. Я вже не кажу про шалений відтік капіталу з країни. На жаль, сьогодні, крім деяких олігархів, майже ніхто не інвестує у вітчизняне виробництво. Та головна проблема - це високий рівень корупції.

7. Які якості цінуєте в людях?

- Люблю, щоб все було справедливо. Тому шаную чесних та відкритих людей.

8. А в собі?

- Про мене краще можуть сказати інші. Думаю, що моя сильна риса - компромісність. Можу знайти спільну мову з будь-яким співрозмовником.

9. Без кого не уявляєте свого життя?

- Без своїх онуків. Їх у мене четверо - три дівчинки та хлопчик. Без своїх доньок та дружини.

10. Без чого не уявляєте свого життя?

- Не уявляю, що я робив би без улюбленої справи. Мені подобається будувати. Люблю втілювати в життя сучасні технології.

11. Що хотіли б змінити в своєму житті?

- Щоб мій батько та брат були живі. А так я щасливий. Мені подобається моє життя.

12.Яка подія змінила Вас, вплинула на хід подій у Вашому житті?

- Напевно, це перебудова 1985 року. Тоді Горбачов заявив, що можна займатися своєю справою - і у мене з'явилася надія. Але коли я зіткнувся з реаліями, виявилося все не так просто. І на той час представники місцевої влади не сприймали мого прагнення займатися підприємницькою діяльністю. Насправді труднощів виникало чимало. До того я працював на заводі, але це рутинна робота. Підприємницька діяльність дозволяє себе проявити. Тому мені дуже хотілося знайти себе в бізнесі. І, зрештою, мої прагнення увінчалися успіхом.

13. Яке найбільше випробування для людини?

- Кардинальна зміна ситуації, вихід із зони комфорту. В таких моментах проявляється справжня суть людини, розкриваються її приховані якості.

14. Кому із сучасників симпатизуєте?

- Серед політиків ХХ століття захоплювався Маргарет Тетчер. Серед спортсменів Валерієм Лобановським - це великий спортсмен та тренер, який постійно демонстрував найвищий клас.

15. Про щось жалкуєте?

- Жалкую, що серйозно не ставився до занять спортом. У 10 класі вже отримав кандидата в майстри спорту. Зайняв друге місце на першості України. Знаю, що міг би досягнути більшого. Але пішов в армію. Після навіть вступав в інститут фізкультури, але, зрештою, обрав інший шлях.

16. Я знаю, що Ви багато подорожуєте. Яка країна вразила Вас найбільше і чому?

- Дійсно люблю подорожувати. Відвідав понад 50 країн світу: майже всі країни Європи, крім Португалії та Албанії. Але найбільше мені запам'яталася Камбоджа. Ми спочатку полетіли до Таїланду, а потім вирішили побувати і в сусідній Камбоджі. Контрастність просто вражала. Після розкоші Бангкока побачити бідні райони Пномпеню - це сум'яття почуттів. Камбоджа після громадянської війни, в якій із 16 мільйонів населення половина була вбита співвітчизниками, де одна асфальтна дорога на всю країну, де вражаючий рівень бідності, шокувала. О восьмій годині вечора світло вже вимикається, бо дуже дорога електроенергія. Ми жили в елітному готелі в центрі столиці Камбоджі. Та власне за його стінами вирувало життя зовсім іншого рівня - усюди бідність та бруд. Такого я не бачив в жодному азіатському місті. Взагалі Камбоджа славиться своїми старовинними замками, які були зведені понад 1000 років тому. Їх велич просто приголомшує. Тому досі залишається загадкою, чому нащадки такої потужної цивілізації сьогодні живуть в злиднях?

17. Улюблені міста?

- Дуже подобається Мадрид, Сан-Дієго, Берлін, Львів, Київ. Справив враження Санкт-Петербург. Але Росія - це країна контрастів. Від'їдь за межі мегаполіса - і одразу відчуваєш велику різницю. Чого, приміром, не скажеш про Штати. Свого часу на авто об'їздив усе західне узбережжя США - і всюди майже однаковий рівень життя.

18. Ваш головний життєвий принцип?

- Жити тут і зараз, щоб потім не жалкувати за даремно змарнований час.

19. Найбільше багатство - це…

- Здоров'я. Досі веду активний спосіб життя, залюбки граю в хокей. А ще дуже важливо знайти в житті справді свою справу і бути комусь потрібним.

20. Як Ви оцінюєте майбутній розвиток передмістя?

- На жаль, пристоличні села стають більш урбанізованими. І тому передмістя з кожним роком втрачає свою природну красу. Розумію, що це закономірний процес. Але дуже хотілося б, щоб розвиток територій відбувався комплексно та лояльно впливав на мальовничість приміської зони.

place Адреса

Гореничі. Василь Ревчук

access_time Графік роботи

Районний депутат Василь Ревчук

92 запитів за 0,208