Листопад – час кадрових ротацій у громадах передмістя

today 13.11.2022 query_builder 20:13 remove_red_eye 182 bookmarks Новини

Останній місяць осені видався активним не лише на фронтах, а й в тилу. Після тривалого політичного затишшя, в деяких громадах столичного передмістя осінній сезон видався досить напруженим та ознаменувся низкою кадрових призначень й оновленням команд. Так, 11 листопада депутати Боярської міської ради вирішили завершити робочий тиждень розглядом, зокрема, кадрових питань на сесії міської ради. Насамперед депутатська більшість достроково припинила повноваження першого заступника міського голови Валерія Шульги, який сім років пропрацював пліч-о-пліч із Боярським міським головою Олександром Зарубіним. За це мер Боярки подякував на сесії звільненому соратнику та зауважив, що Валерій Шульга лишається в команді, однак не уточнив на якій саме посаді. Натомість крісло першого заступника, завдяки підтримці 24 депутатів, отримала Тетяна Кочкова, яка раніше обіймала посаду заступниці. Тож вочевидь Тетяна Петрівна пішла на підвищення.

Крім того, у Олександра Зарубіна з'явилася ще одна заступниця - Наталія Ульянова, відома у місті волонтерка та правозахисниця. На місцевих виборах 2020 року вона балотувалася до Київської облради під прапорами ВО "Батьківщина".

Що цікаво, тижнем раніше нові призначення відбулися і в Білогородській громаді. Тут у сільського голови Антона Овсієнка теж з'явилися два нові заступники. Пожвавлення політичного життя вочевидь свідчить про те, що, попри воєнний час, локальні еліти починають розставляти політичні фігури на місцевих шахівницях, неквапливо готуючись до наступних виборів. Однак чи будуть ці ротації остаточними, покаже час.

ВІДЕО сесії Боярської міської ради

Фото - скан з відео сесії Боярської міської ради

83 запитів за 0,182