“Привіт із сауни”

today 18.04.2017 query_builder 04:08 remove_red_eye 723 bookmarks Здоров'я, Довідник, Лазні. Сауни

Доброго здоров'я, помившись! Український відповідник відомого "С легким паром!" Фіни, попарившись, говорять: "Привіт із сауни". Та якою б мовою ми не спілкувалися, любов до лазневого релаксу - інтернаціональна. І це не дивно.

Попаритися в сауні -  насамперед, корисно: і втому знімає, і омолоджує, і токсини щонайкраще виводить.

Віднедавна у шанувальників корисного відпочинку з'явилося ще одне улюблене місце. Переваги сучасної сауни "С легким паром", відкриття якої відбулося наприкінці минулого року в ЖК "Петровський квартал", вже відзначили охочі до здорового відпочинку.

Тут створені всі умови для  комфортного релаксу: просторі кімнати для чаювання з друзями, охайні душові кабіни, екзотична діжка-купель. Приємно вразить вас і "серце" лазні - парильня. До речі, якщо вам не комфортно при надто високій температурі, ви можете обрати вологу парильню  з більш лояльним тепловим режимом.  Шанувальників традиційної сауни - ласкаво просимо до сухої.

Вартість корисного задоволення також вас приємно порадує

Фінська суха парильня

Фінська волога/суха парильня

Для затятих шанувальників корисного релаксу діє система знижок: від 5% до 20%. Та головний бонус для всіх відвідувачів  сауни - це лікувальний ефект для всього організму. Не дарма ж фіни говорять, що в сауні і гнів проходить.

89 запитів за 0,244