Відверто: Дмитро Гусятинський

today 29.04.2019 query_builder 08:50 remove_red_eye 1732 bookmarks Відверто

Лаконічна довідка

Дмитро Гусятинський

• Народився 14 грудня 1984 року у м. Києві.

•З березня 2016 обіймав посаду заступника голови Києво-Святошинської районної ради.

•28 листопада Дмитро Гусятинський очолив Києво-Святошинську районну раду (оновлено)

•Має три вищі освіти. Фінансову здобув у Київському Національному економічному університеті ім. В. Гетьмана. Згодом отримав звання магістра з права в Університеті державної фіскальної служби України та магістра з державного управління в Національній академії державного управління при Президентові України.

•Одружений. Має доньку та сина.

1. Ви компромісна людина?

- Так. Вважаю, що краще поганий мир, ніж гарна війна.

2. Що змінили б в сучасній системі роботи органів місцевого самоврядування?

- Прибрав би ланку місцевих держадміністрацій та водночас збільшив би повноваження рад шляхом створення при них виконкомів.

3. У форматі децентралізації це можливо?

- Поки ніхто не розуміє якою є остаточна модель. Наразі ми лише створюємо ОТГ.

4. Улюблена книжка?

- Нещодавно прочитав Айн Ренд "Атлант розправив плечі". Не можу сказати, що це улюблена книга, але враження вона справила. В ній розповідається про те, що відбувалося в Америці 100 років тому. Та коли читаєш її, знаходиш багато спільного з українським сьогоденням.

5. Ваші батьки викладачі, як це позначилося на Вашому стилі життя?

- Моя мама все професійне життя присвятила викладацькій роботі, а батько тривалий час займався бізнесом. Хоча йому дуже подобається викладати в університеті. Можливо, це й мене спонукало отримати викладацький досвід. Зараз з приємністю згадую, що на моїх заняттях була найвища явка. На жаль, сьогодні не маю часу для читання лекцій. Але з упевненістю можу сказати, що це дуже корисний досвід.

6. Педагогіка допомагає в політиці?

- Так. По-перше, це вміння тримати аудиторію, а, по-друге, це допомагає краще розуміти людей, адже треба знайти підхід до кожного і в той же час зробити так, щоб тебе поважали.

7. Як любите відпочивати?

- Ще з дитинства улюблене захоплення - риболовля. І зараз віддаю перевагу цьому виду відпочинку. Хоча раніше більше часу присвячував футболу. До речі, нині знову хочу повернутися на поле. Мене вже заявили футболістом третьої ліги районного чемпіонату. Гратиму за ФК "Святопетрівське", за село, в якому мешкаю.

8. Кому із сучасників симпатизуєте?

- Я ніколи нікого не ідеалізував.

9. Чому досі не відбулося "українське економічне диво"?

- Тому що ми як лебідь, рак і щука. Фактично, у нас ніколи владу не передавали цивілізованим шляхом. По-друге, кожен наступний президент перекреслював усі навіть позитивні напрацювання попередника, починаючи все з початку. Тобто немає стратегії. Кожен приходить ніби зі своїм планом дій на десятиріччя, але максимум його вистачає на три-чотири роки. Тому виключно через те, що наші політики працюють на себе, а не на загальнодержавні інтереси, разючих зрушень досі так і не відбулося.

10. Що найбільше цінуєте в інших?

- Щирість, відвертість, людяність. А ще відповідальність.

11. Ваш ідеал жінки?

- Моя дружина.

12. Найпотаємніша мрія?

- Щоб мої діти прожили достойне життя і були кращі, ніж я.

13. Найкращий подарунок?

- Неочікуваний приїзд моїх друзів (а в мене їх багато). Завжди не вистачає часу на спілкування. Тому щиро радію таким спонтанним зустрічам.

14. Яких змін потребує сьогодні українське суспільство?

- Ми повинні навчитися поважати історію. Усі біди відбуваються через те, що люди забувають про уроки минулого. Адже все циклічно. Історію потрібно розуміти та вивчати, щоб в майбутньому не повторювати помилок. Історія покаже нам шлях, як рухатися далі. І ще у нас дуже велика держава, яку населяють люди з різними культурними та духовними цінностями. Тому нам не потрібно розпалювати ворожнечу між людьми, які живуть в різних регіонах, а вибудовувати свою українську ідею, яка може об'єднати всіх. Приміром, Віктору Ющенку вдалося зробити вишиванку модним трендом, який сьогодні об'єднує людей.

15. Кому довіряєте найбільше?

- Батькам та дружині.

16. Ваш головний життєвий принцип?

- Відповідально ставитися до кожного слова та вчинку. І ще вміти визнавати помилки.

17. Як змінила Вас робота на керівній посаді?

- Професійна діяльність спонукає постійно багато спілкуватися, розвивати свої комунікативні здібності.

18. Які завдання ставите перед собою зараз?

- Цей рік взагалі виборчий. Важливе значення для держави мають вибори Президента, а далі парламентські перегони. Планую докласти максимум зусиль, щоб держава отримала поштовх до якісного розвитку після виборів до парламенту.

19. Найскладніше випробування для Вас?

- Коли хворіють рідні.

20. Яких Великодніх традицій дотримуються у Вашій родині?

- Скільки себе пам'ятаю, завжди родиною ходили до церкви на освячення пасок. Цю традицію сповідую і в своїй сім’ї. На Великдень обов'язково до церкви вирушаємо всією родиною. Своїх дітей ще змалечку привчаю до православних традицій. Вважаю, що це важливо для їх виховання.

place Адреса

Києво-Святошинський район, Дмитро Гусятинський, заступник голови Києво-Святошинської районної ради

access_time Графік роботи

Дмитро Гусятинський, Києво-Святошинський район

92 запитів за 0,170