Яна Брилицька: “Участь в конкурсах краси – це прийом для самоствердження”

today 23.06.2018 query_builder 17:26 remove_red_eye 798 bookmarks Відверто

Святопетрівчанка, віце-міс "Україна Всесвіт-2015", учасниця першого сезону телепроекту "Голос країни", екс-солістка ансамблю Збройних Сил України

Про модельну діяльність

- Модельна діяльність - це скоріше хобі.

Я ніколи не мріяла про кар'єру моделі. Хоча в дитинстві мама привела мене на курси фотомоделей. Але, як на мене, це не зовсім моє - ходити по подіуму. З дитинства займаюся музикою, і без неї не уявляю свого життя.

Про участь у конкурсі "Україна Всесвіт"

- Участь в конкурсах краси - це такий прийом для самоствердження, остаточна пігулка проти всіх дитячих комплексів. Адже дівчатка завжди незадоволені своєю зовнішністю. Тому здобуття титулу - як метод підвищення самооцінки. Це як в казці: про те, що ти білий лебідь, тобі мають сказати.

Слід розуміти, що участь у подібних конкурсах глобально не позначається на професійній діяльності. Але все це неоціненний досвід, який дуже корисний для артиста. Взагалі конкурси краси вирізняються особливою атмосферою. Ну, Ви розумієте, коли на одній території мають вживатися десятки гарних та амбіційних дівчат. Скажу, це не просто. Безперечно, ефект оголеного нерву додає драйву.

Про музичну освіту

- Після закінчення Петрівської дитячої школи мистецтв (я була вихованкою вокальної студії Олени Іванчук), загорілася бажанням вступити до музичного училища ім. Р.М. Глієра. Батько скептично поставився до мого вибору, мовляв, це не професія. Але тим не менше дозволив пройти вступні іспити. У нас була умова, якщо мене зараховують на безкоштовне відділення, я продовжую навчатися. І моя мрія здійснилася. Факультет естрадно-джазового вокалу став другим важливим щаблем на шляху до заповітної цілі. Важливий як для солістки досвід здобула в ансамблі Збройних Сил України, з якого, до речі, свою творчу кар'єру розпочинала і Тіна Кароль.

Про колектив "Celebrity"

- До його складу входять мегапрофесійні музиканти, які працюють з такими мастити зірками, як Ані Лорак, Тіна Кароль,та іншими. Кажуть, все справжнє відбувається спонтанно. Саме так і був створений "Celebrity", солісткою якого я є. Формування колективу тривало 2 дні. Це був експеримент, але видався досить вдалим. Взагалі вважаю, що найкраще кастинги проводить сама доля - тільки вона може звести тебе з близькими по духу людьми. Ми вже зняли першу відеороботу. Зараз "Celebrity" часом позиціонує себе як кавер-гурт. Але, безумовно, головна наша місія - створення авторського матеріалу. Повірте, нам вже є що сказати слухачу.

Про "бутафорність" культури

- Сьогодні в артисти йдуть всі - і далеко не завжди ключову роль відіграють вокальні дані. Не менш переконливим аргументом для стрімкого просування та "розкрутки" виконавців є фінансовий ресурс. Тому дуже важливо серед усієї цієї бутафорії не загубитися, зберегти свою індивідуальність.

Про джерела натхнення

- Насправді натхнення можна знайти всюди: просто треба вміти помічати красу. Позитив черпаю у подорожах, спілкуванні з цікавими людьми, безумовно, в музиці. Через творчість ми транслюємо свій внутрішній світ. Я не є прихильницею агресивної поведінки на сцені, тому амплуа солістки "ВІА ГРИ" не для мене. Більше до вподоби дарувати людям позитив, мої пісні несуть любов та добро, возвеличують жіночність. Тому не приміряю, хай і популярні, але не притаманні собі образи. Головне - співати серцем, бути щирою із собою та слухачем.

Розмовляла Катерина Осадча

92 запитів за 0,271